Опубликовано 17 Июль 2019

Фінал XIII благодійного фестивалю "Назустріч мрії"

7 Червня, 2019р відбувся яскравий фінал XIII благодійного фестивалю дитячої творчості "Назустріч мрії"!

Чудові виступи, незабутні враження, нові знайомства, подарунки від споснорів та партнерів фестивалю, майстер класи від відомих артистів-членів журі-так проходив фінал фестивалю. Ми з радістю вітаємо переможців та всіх конкурсантів, які гідно змагалися за перемогу!

Гран Прі цьогорічного фестивалю отримали вокальний гурт з м. Шепетівки, "Кумасі"

Призові місця розподілилися  наступним чином:

Категорія ДІТИ:

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ

ІІІ - ОРХІДЕЯ « ВЕСЕЛА ПЕРЕРВА»

ІІ - ШАЛУНІШКИ « Барабашки – шалунішки»

І -  КРИМСЬКА РОДИНА «Хайтарма»

Номінація ВОКАЛ

ІІІ  -  МАРІЯ ВІДРУК

ІІ - Капелюх ПОЛІНА

І  -  РЕБРОВА ДАР`Я

Номінація Оригінальний жанр

III - ДАКАПО  «ВІДРОДЖЕННЯ»

Категорія ЮНІОРИ:

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ

ІІІ - ШАЛУНІШКИ, «Іспанська феєрія»

ІІ - СОНЯШНИК, «Пірати карибського моря»

І -  РУБІЖАНСЬКА міська дитяча школа мистецтв, з номером «ОБЕРЕК»

І - Катакі Ельвіє

 Номінація ВОКАЛ

ІІІ - Рула Наталія

III - Дар’я Бутенко

ІІ - Аугустина Тю

І - РОДІН ДЕНИС

I - КУМАСІ

 Номінація Оригінальний жанр

II - Максим Трофімов, номер  "Еквілібрист на моноциклі"

I - Тетяна Феленко, номер "Каучук"

Категорія МОЛОДЬ:

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ

ІІІ - Театр пісні та танцю «Конфеті»   «Чирденс»

ІІ - Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Аллегро» - Попурі танців народів Балкан

І - Бортуаль Аліна « СОЛО Вічний механізм»

 Номінація ВОКАЛ

ІІІ - Софія Григоренко

ІІ - Андрій Ковальський

І - Біляна Мітєва

 Номінація Оригінальний жанр

II - Чарушин Володимир та театр костюму «Аліса»

I - Олексій Самойленко

Категорія ЗМІШАНА:

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ

ІІІ - КРИМСЬКА РОДИНА «З кувшином»

ІІ -  Квіти Надії Дем`янчук Назарій та  Кащук Софія

І  -  БАРБАРИКИ

Номінація Оригінальний жанр

II - Колектив «Почути серцем»

I - Творчий колектив «Гармонія» для дітей з вадами слуху

Всі учасники фестивалю вже переможці, далі - більше перемог і нових висот! Бажаємо більше успіху, натхнення та віри в себе!

 

    

Благотворители фестиваля

  • Rud
  • Yaruch
  • Palaz_ditei_ta_unactva
  • Italy
  • Мин-во
  • Naida
  • Save
  • Donats
  • Coca-Cola
  • Kids Will
  • Danone
  • Premier Hotels & Resorts
  • Lora Shen
  • Todes